Usługi

Projektowanie instalacji gazowych

Instalacja gazowa jako jedyna z instalacji sanitarnych podlega obowiązkowi wykonania Projektu Budowlanego i dokonania zgłoszenia jej budowy w Wydziale Administracji Budowlanej. Osoba, która ją projektuje musi posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w zakresie wykonania dokumentacji projektowej zapraszamy do kontaktu celem ustalenia ceny usługi, która jest uzależniona od zakresu prac, obiektu w jakim prowadzona będzie inwestycja oraz lokalizacji skrzynki gazowej.

Wykonywanie instalacji gazowych

Obecne instalacje gazowe wykonywane są z wykorzystaniem rur stalowych spawanych oraz rur miedzianych w technologi łączenia zaciskowego lub lutowania twardego. W przypadku odcinka instalacji od linii ogrodzenia wykonywany jest z rur polietylenowych. Użyte materiały muszą być dopuszczone do stosowania i posiadać stosowne certyfikaty. W przypadku kiedy będą Państwo zainteresowani wykonaniem instalacji gazowej nasi partnerzy z którymi współpracujemy, spotkają się z Państwem i przestawią ofertę wykonania instalacji gazowej. 

Montaż kotłowni gazowych

Obecne kotłownie to całkowicie nowoczesne technologie pozwalające w pełni wykorzystać energię zgromadzą w paliwie jakim jest gaz ziemny. Dzięki technice kondensacyjnej oraz opatentowanych rozwiązaniach w zakresie budowy palników gazowych na rynku mamy urządzenia o efektywności przekraczająca wartość 100%. Systemy odprowadzenia spalin pozwalają na wyprowadzenie ich przez ścianę budynku, a automatyka efektywnie sterować ogrzewaniem budynku. W przypadku zainteresowania realizacją kotłowni gazowej zaproponujemy Państwu możliwe rozwizania.